סקייליין קוקפיט בתקשורת

מהתקשורת

כתבה ערוץ כאן 11
נגן וידאו

22.12.2022

עשרות נפגעים ומקרי מוות ממשיכים להיות מדווחים מדי שנה באתרי בנייה בישראל, למרות קיומה של טכנולוגיה מתקדמת, סקייליין -קוקפיט, שמטרת לשפר את בטיחות העובדים ולמנוע מוות או פציעות מיותרות. לצפייה בכתבה המלאה בכאן 11.

03.12.2022

מערכת סקייליין קוקפיט כבר פועלת ברחבי העולם, ומאפשרת הפעלת מנופים מהקרקע, חסכון בזמן, כסף והגברת הבטיחות באתר העבודה. אז מדוע מינהל הבטיחות עצר פיילוט למערכת חדשה ומעכב בכך הצלת חיי אדם?

כתבה על סקייליין קוקפיט
נגן וידאו

09.07.2022

העיתונאי פוראת נסאר מנסה לברר עם אביב כרמל, מנכל משותף בסקייליין, מהו הגורם המעכב את הטמעת הטכנולוגיות שיכולות לעצור את מכת התאונות בענף הבניה. מדוע מעכבים את השימוש בסקייליין קוקפיט או בעגורן ייעודי לסביבה עירונית צפופה.

06.07.2022

האם יצא לכם לשמוע על אתר בנייה עם אפס תאונות בנייה? מסתבר שקיים לפחות אחד כזה בישראל." כך נכתב "בישראל היום" בהתייחס לסקייליין קוקפיט, מרכז שליטה ובקרה למנופים ואתרי בניה, במסגרת כנס טכנולוגיות למניעת תאונות בענף הבנייה.

21.03.2022

בעולם מביטים בהערצה כיצד ישראל מיישמת טכנולוגיות צבאיות של שליטה מרחוק במל"טים, כרב"מים וכשב"מים. החידוש הטכנולוגי תוצרת כחול לבן רותם את הטכנולוגיה לטובת שליטה קרקעית בעגורני צריח באתרי בניה ומשנה את העולם המסורתי של הבניה. אמנם הכתבה היא בספרדית, אבל התרגום של גוגל יעשה לכם עבודה נהדרת.

צוות סקייליין קוקפיט
נגן וידאו

21.03.2022

הדור הבא בטכנולוגיות ענף הבניה"! עגורן צריח המופעל בשליטה מרחוק ושימוש מבוסס בינה מלאכותית לניטור אתר הבניה – בואו לראות כדי להאמין…

03.02.2022

גם סגן שרת הכלכלה, האלוף (במיל.) יאיר גולן, התרשם עמוקות ממערכת סקייליין קוקפיט המאפשרת לשלוט ולהפעיל עגורני צריח מהקרקע ומתרומתה של המערכת לבטיחות באתרי הבניה. סגן השרה ביקש לקדם במהירות את יכולת ההפעלה של טכנולוגיה זו בענף יחד עם מטה הבטיחות בענף הבנייה המובילה את תכנית כוכבי הבטיחות המבורכת.

19.01.2022

סקייליין קוקפיט – הפתרון המיוחל למנופאים וכל גורמי הפרויקט להפעיל ולשלוט מהקרקע בעגורני הצריח ולקבל מידע שוטף על הנעשה באתר! העגורן העירוני של סקייליין – שם סוף למנופים הפועלים מעל בתי מגורים, גני ילדים ובתי ספר! עגורן הצריח הראשון בישראל אשר המותאם לבניה במרחבי הבניה האורבנית של המאה 21 (דגם EDL90 )

סקייליין קוקפיט ב N12
נגן וידאו

22.06.2021

ערוץ החדשות 12N מספר על סקייליין קוקפיט – הבשורה הטכנולוגית של המאה 21! הפיכת תא המפעיל הידני לקוקפיט "חכם"-ממוחשב, המאפשר לראשונה לשלוט ולנהל מרחוק את פעילות המנופים והאתר כולו ע"י שילוב טכנולוגיה חדשנית, מערך מצלמות מתקדם וסנסורים משוכללים

13.05.21

חברת "סקייליין עגורנים" הוזמנה לקחת חלק בכנס סופר יוקרתי ומקצועי שמתקיים בניס בצרפת החברה תציג, לראשונה בעולם, הפעלה בשליטה מרחוק מחו"ל של עגורן צריח הנמצא בישראל.

05.01.2021

אביב כרמל, מנכל משותף בסקייליין עגורנים ומנכ"ל סקייליין קוקפיט, שופך אור על נושא השליטה והבקרה מרחוק בעגורני צריח, באחד מכתבי העת היוקרתיים והמקצועיים ביותר בענף העגורנים והבניה העולמי, International Cranes and Specialized Transport

  • עברית
  • אנגלית